Ford показав нову версію Bronco Raptor

Повне сонячне затемнення можна було спостерігати в Північній Америці 8 квітня й Ford вибрав це астрономічне явище, щоб представити новий опційний пакет Black Appearance для «зарядженого» Bronco Raptor.

За 4995 доларів для Bronco Raptor запропонували чорний декор — у чорний пофарбовані наклейка на капот, стійки, знімні панелі даху, корпуси зовнішніх дзеркал, колісні арки та диски. Крім того, у чорний матовий пофарбували силовий бампер та пластину захисту моторного відсіку.

Це не перший опційний пакет для Bronco Raptor. У 2023 році Ford показав позашляховик з пакетом Code Orange, що додає екстер’єру та інтер’єру яскравих деталей. У яскраво-жовтогарячий колір фарбуються буксирні вуха, бедлоки на колісних дисках і «клітчаста» графіка на задній частині кузова.

Ford Bronco Raptor дебютував на початку 2022 року – це найпотужніший серійний варіант моделі, за його розробку відповідав підрозділ Ford Performance. У такого позашляховика жорсткість кузова збільшена більш ніж на 50 відсотків, перебудована підвіска High-Performance OffRoad Stability Suspension (HOSS) та встановлені амортизатори як у F-150 Raptor. Дорожній просвіт становить 33 сантиметри, а колію розширено до 187 сантиметрів. Ходи підвісок збільшено на 60 та 40 відсотків – до 330 та 355 міліметрів відповідно.

У рух Bronco Raptor приводить трилітрова «бітурбошістка» EcoBoost потужністю 424 к.с., яка працює у тандемі з 10-ступеневим «автоматом». Привід повний, з роздавальною коробкою з передавальним відновленням понижувальної передачі 3,06:1.

Підпишіться на наш Telegram, Facebook та WhatsApp або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.