Ford показав прототип нового Mustang

Вже восени культовий спорткар Ford Mustang змінить покоління. Прем’єра запланована на вересень, але це не завадило вже зараз показати новий автомобіль. Щоправда, у глибокому та ретельному камуфляжі.

Нове покоління Ford Mustang збереже свій знаменитий бензиновий двигун V8 та канонічну для подібних моделей 6-ступеневу механічну коробку передач. Офіційно це вся інформація про майбутню новинку. А поки керманич американського автовиробника Джим Фарлі дав старт заходу The Stampede, який завершиться презентацією нового спорткара. Шлях до неї розпочався з Вудворд-авеню — першої дороги з твердим покриттям у США.

«Mustang – спортивний автомобіль, що найбільше продається у світі, тому що він підходить кожному. Настав час для власників, шанувальників та співробітників вітати наступний розділ у спадщині Mustang – сьоме покоління буде найкращим в історії», – пообіцяв Фарлі.

Власників Ford Mustang усіх шести поколінь запросили до участі у заході The Drive Home, старт якому буде дано 6 вересня в Американському автомобільному музеї у Такомі. Проїхавши через дев’ять штатів з дюжиною зупинок, шанувальники моделі прибудуть на презентацію новинки, яку зможуть побачити на власні очі у штаб-квартирі Ford.

А ви, до речі, вже зараз можете придбати чашку, термокухоль або пляшку з логотипом культового Ford Mustang у нашій крамниці.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.