Ford представив електричний фургон E-Transit Custom

Американська марка Ford взяла курс на розширення сегменту екологічно чистих електромобілів – відбулася прем’єра фургона E-Transit Custom.

Новинку позиціюють як повністю новий електромобіль, який «має стати новим еталоном у європейському сегменті однотонних фургонів і допомогти бізнесменам без особливих зусиль перейти на електрифіковані транспортні засоби».

Ford E-Transit Custom отримав дизайн кузова в стилістиці інших комерційних моделей бренду, але відрізнити його можна за новими фарами та решіткою радіатора з великими осередками. Заявлено, що E-Transit Custom зможе проїжджати без підзарядки до 380 кілометрів, матиме швидку зарядку та можливість буксирування причепів. Інші технічні характеристики моделі поки що не розкрито.

Електромобіль оснастять системою Ford Pro з хмарними сервісами, що полегшують обслуговування моделі та ведення бізнесу. Особливістю нового фургона стала система ProPower Onboard, що дозволяє підключати до електромобіля зовнішні споживачі електрики – освітлювальні прилади та електроприлади.

Всі деталі про новий Ford E-Transit Custom будуть розкриті у вересні 2022 року, а виробництво моделі налагодять наступного року у Туреччині, звідки нову модель постачатимуть до Європи.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.