Ford представив новий Transit Courier

Компанія Ford представила новий Transit Courier. Найменший комерційний фургон в лінійній компанії став помітно більшим.

Влітку 2023 року в Європі почнуться продажі бензинових і дизельних «каблучків» Ford Transit Courier нового покоління. А у 2024-му до них підтягнеться електричний E-Transit Courier. Він розроблений спільними зусиллями центру досліджень і розробок Ford Otosan (Туреччина) і відділення Ford Pro (Велика Британія).

У порівнянні з попередником, Transit Courier помітно виріс в розмірах, тому замінить собою ще й молодші версії моделі Connect. Об’єм вантажного відсіку тепер становить 2,9 кубометра, відстань між колісними арками – 1220 міліметрів. Вперше в Courier поміщаються дві стандартні європалети та довгоміри до 2,6 метра (для них є спеціальний лючок в перегородці кабіни).

У гамі двигунів – бензинова «турботрійка» 1.0 EcoBoost потужністю 100 або 125 к.с., а також дизель 1.5 EcoBlue, який видає 100 «конячок» потужності. Коробка передач – 6-ступенева «механіка», однак для 125-сильної версії вперше можна замовити 7-ступеневий «робот» з двома зчепленнями. Всі фургони отримали активні заслінки в решітці радіатора та систему старт/стоп.

Електричний E-Transit Courier запропонують зі 136-сильним електродвигуном на передній осі, але ні ємність батареї, ні дальність ходу поки невідома. Натомість повідомляється, що фургон забезпечить найнижчу вартість обслуговування – приблизно на 35 відсотків нижче за дизельні машини. А 75 відсотків його технічних проблем можуть усунути мобільні виїзні бригади. Також вказана дозволена маса причепа: 1100 кілограмів для дизеля, 1000 для бензину та 750 для електромобіля.

У сімейство Transit Courier увійдуть фургон, комбі з двома рядами сидінь і вантажним відсіком, а також ряд версій, у тому числі багато оснащені Limited та Active. Випускатимуть «каблучки» на заводі в румунському місті Крайова. Там вже організовано виробництво кросоверів Ford Puma.

Підпишіться на наш Telegram, Facebook та WhatsApp або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.