Ford презентував пікап Ranger нової генерації

Компанія Ford представила нове покоління пікапа Ranger. Саме він стане основою для нової генерації пікапа Volkswagen Amarok.

Поки в Ford не розкрили технічні характеристики нового Ranger, але запевнили, що він отримав модернізовану платформу від попередника (раму та підвіску), додавши по 50 мм у колісній базі та колії. Покупці зможуть вибрати з трьох дизельних двигунів: V6 3.0 з турбокомпресором та «четвірки» 2.0 з одною або двома турбінами. До того ж у мотора 2.0 Single-Turbo будуть два варіанти форсування.

У майбутньому Ranger отримає ще й бензинові мотори. А ще ходили чутки про створення гібрида із зарядкою від мережі. Сама ж компанія тільки заявила про збільшений моторний відсік, що «відкриває шлях для інших силових установок».

У пікапа будуть дві версії повного приводу: з електронною системою перемикання режимів у русі та більш просунута, з постійним повним приводом та режимом set-and-forget (встановив та забув).

Серед нововведень для цієї моделі – матричні світлодіодні фари та мультимедійна система Sync 4 з вертикальним екраном. До списку оснащення увійдуть круговий огляд та бездротова зарядка смартфона. Вбудований модем забезпечить оновлення ПЗ «по повітрю» через систему Ford Power-Up. Збільшена кількість та розміри ємностей під дрібних речей.

«Четвертий» глобальний Ranger вироблятиметься на заводах Ford в Таїланді та Південній Африці починаючи з 2022 року. В Європі замовлення почнуть приймати наприкінці 2022 року, а постачання першим клієнтам розпочнеться тільки у 2023-му. Загалом модель буде продаватися у понад 100 країнах.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.