Ford розповів про унікальне оснащення нового E-Transit Custom

Компанія Ford розкрила особливості оснащення нового електричного фургона E-Transit Custom. Багато чого вперше використано в цьому сегменті.

Будуть доступні дві модифікації з електромоторами різної потужності та дальністю ходу до 380 кілометрів. У 400-вольтовій батареї E-Transit Custom використовуються комірки-пакетики від F-150 Lightning ємністю 82 ампер-години кожна. Всього доступні 74 кВт-год енергії, які можна заповнити через бортовий пристрій (11 кВт) або термінал постійного струму (125 кВт). У другому випадку з 15 до 80 відсотків акумулятор зарядиться за 41 хвилину, а 5 хвилин дадуть додаткові 38 км пробігу. Покупці зможуть вибрати потужність тягового електромотора: 100 (135 к.с.) або 160 кВт (217 к.с.) та 415 Нм крутного моменту.

При максимально допустимій масі причепа у 2000 кілограмів, E-Transit Custom з легкістю замінить дизельний фургон. Керувати ним можна однією педаллю, оскільки для уповільнень з міських швидкостей вистачає «опору» електромоторів. В оснащення входять медіасистема SYNC 4 з 13-дюймовим центральним дисплеєм та підтримкою зв’язку 5G. Також заявлено широкий перелік електронних асистентів та комплекс телематики Ford Pro E Telematics.

Серед нововведень – перша в сегменті стельова подушка безпеки (замінює ейрбегі водія та пасажирів), тепловий насос з проміжним упорскуванням пари та похиле кермо (частина пакета Mobile Office, «мобільний офіс»), який є підставкою для планшетів та ноутбуків. Для кур’єрських служб є функція Delivery Assist. Оскільки їхні водії протягом дня можуть робити до 200 зупинок, Ford вирішив автоматизувати частину процесів. Наприклад, перед виходом з машини більше не доведеться включати сигнальні вогні, закривати вікна та двері. У пригоді стане й набір розеток ProPower Onboard, які перетворюють фургон на мобільний генератор. Все це поєднуватиметься з декількома варіантами колісної бази та висоти даху.

Для виробництва E-Transit Custom переобладнали завод Ford Otosan у турецькому Коджаелі. Складання обіцяють розпочати через рік, а вже у 2024 році фургони з’являться на європейських дорогах.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.