Фотошпигуни зазирнули у салон Hyundai Palisade нового покоління

Hyundai Palisade другого покоління був помічений під час зимових випробувань у Швеції й фотографу вдалося зробити світлину салону новинки.

Якщо зовні новий Palisade стане схожим на актуальний Santa Fe із сучасним «блоковим» дизайном, то салон буде консервативним, з великою кількістю вигнутих поверхонь та ліній. В очі впадає вигнутий екран, який складається з двох великих дисплеїв, діагоналлю 12,3 дюйма кожен. Лівий – панель приладів, а правий – інформаційно-розважальна система. Крім того, Palisade отримає нове кермо, схоже на «бублики» нових моделей Land Rover.

Новий трирядний салон буде набагато якіснішим, просторішим і сучаснішим як за дизайном, так і за технологіями. До того ж нова платформа дозволить обладнати Palisade новими двигунами. Наприклад, гібридом на базі 2,5-літрового бензинового мотора та гібридом на базі двигуна 3.5 V6 з турбонаддувом. Обидва агрегати працюватимуть у парі з 8-ступеневою автоматичною коробкою передач.

Коли відбудеться прем’єра Hyundai Palisade нового покоління, поки не повідомляється, але можна припустити, що станеться це до кінця 2024 року. А ви вже зараз маєте можливість придбати сувеніри Hyundai у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.