Geely готує заміну для популярного в Україні седану Emgrand

Компанія Geely незабаром виведе на китайський ринок наступника популярного седана Emgrand 7. Шпигунські фотографії новинки вже просочилися в Мережу.

За попередніми даними, седан з’явиться на ринку під назвою Emgrand EC7, хоча поки він відомий під індексом SS11. Модель побудують на платформі BMA, відомої по кросоверу Coolray. З «Кулреєм» новинка, скоріш за все, розділить і силову установку – 1,5-літровий турбодвигун , який на кросовері видає 177 к.с. і працює в тандемі з 7-ступеневим «роботом».

Дизайн новинки виконаний з оглядкою на флагманський кросовер KX11, він же Xingyue-l. При цьому Emgrand EC7 отримає оригінальну світлодіодну оптику з багатосекційними ходовими вогнями і задні ліхтарі, з’єднані світловою смугою. У салоні встановлять широкоформатний екран мультимедійної системи, а кількість фізичних кнопок буде зведено до мінімуму.

Emgrand 7, який вийшов на ринок в 2009 році, залишався найбільш доступною моделлю Geely. Ймовірно, що і новий EC7 буде дешевше нинішніх автомобілів марки.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.