Geely запатентувала новий пікап

Китайська компанія Geely готується до запуску нового пікапа, який продаватиметься під однією з марок, що входять до складу холдингу. За чутками, він може бути навіть електричним.

В арсеналі Geely вже є один пікап – це Farizon FX, побудований на базі кросовера Atlas Pro. Новий пікап може базуватися на моделі HaoYue (KX11). На це побічно вказують характерні виштампування на його боковинах. На кормі можна побачити ліхтарі, з’єднані світлодіодною смугою, а також відсутність патрубків випускної системи, що підтверджує версію про електричну силову установку.

Автомобіль може з’явитися на ринку Китаю під маркою Maple, у планах якої дійсно значиться пікап – його випуск має розпочатися вже у 2022 році. Іншим кандидатом є Farizon, тому що один пікап вже випускається під цим брендом. Третя версія – Geely створить новий суббренд спеціально для лінійки електричних пікапів.

В Україні Geely наразі не представлена, але вже наступного року китайський бренд повертається на наш ринок з двома кросоверами – Atlas Pro та Coolray.

Підпишіться на наш Telegram, Facebook та WhatsApp або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.