Гіперкар Bugatti Bolide отримав гігантські гальма

Гіперкар Bugatti Bolide за 4 млн євро отримав величезні гальма. Всі 40 машин достроково розпродані, а поки що марка поступово розкриває технічні деталі про свою новинку.

Заради безпеки Bugatti оснастить гіперкар високопродуктивною системою пожежогасіння, шеститочковими ременями безпеки, системою захисту голови та шиї (HANS) та численними електронними помічниками водія. Але все це буде лише доповненням до унікальних гальмівних механізмів, розроблених Brembo. За своєю ефективністю вони відповідають гальмам болідів Формули-1 та гоночних спортпрототипів.

Передні гальма взагалі стали найбільшими карбоно-керамічними гальмами за всю історію автомобілебудування – вони включають два восьмипоршневі моноблокові супорти, кожен з яких оснащений чотирма високопродуктивними 25-міліметровими гальмівними колодками та карбоновими дисками. Супорти виготовлені з алюмінієвого сплаву та покриті нікелем.

Ззаду встановлено два шестипоршневі моноблокові супорти, що повторюють передні, з чотирма високопродуктивними колодками, хоча вони трохи тонші – 24,5 міліметра, а доповнюють задні супорти великі карбонові диски розміром 390 x 34 міліметри. Кожен гальмівний диск у зборі важить лише 3,175 кілограма.

Brembo гарантує, що гальмівна система забезпечуватиме виняткову теплопровідність для ефективного розсіювання тепла під час інтенсивного гальмування, запобігаючи погіршенню гальмівної ефективності, забезпечуючи стабільну продуктивність навіть в екстремальних умовах. Під гальма були розроблені спеціальні головні гальмівні циліндри та унікальна гальмівна рідина.

А ви, до речі, маєте можливість придбати брендовані сувеніри Bugatti у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.