Карти Google почнуть самостійно боротися з заторами

Компанія Google розробляє нову функцію для своєї програми Google Maps, яка може допомогти запобігти заторам на дорогах. Ця функція запропонує водіям оптимальну швидкість руху в повільному трафіку, щоб зменшити ймовірність виникнення заторів.

Нова функція буде інтегрована в програму Android Auto. Вона працюватиме за принципом виявлення «фантомних заторів». Вони виникають, коли транспортний засіб рухається надто повільно або змушений різко гальмувати, а транспортні засоби, що наближаються ззаду, також змушені знижувати швидкість або зупинятися. Це швидко створює затори, які можуть тривати кілька годин.

Допомогти може функція навігації, яка реєструє розташування водіїв та показує їм у навігаційному сервісі, яку швидкість слід підтримувати, щоб відстані між транспортними засобами були достатніми. Це дозволить уникнути заторів на дорогах.

Технологія також використовує дані про загальний рух на дорогах, щоб передбачити можливі точки заторів та заздалегідь запропонувати альтернативні маршрути.

Винахідники цієї технології, Ніл Діллон та Танмей Вадхва, сподіваються, що їх розробка допоможе покращити ефективність дорожнього руху та знизить негативний вплив автомобільних заторів на навколишнє середовище.

Підпишіться на наш Telegram, Facebook та WhatsApp або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.