Кросовер Ford Puma оновився

Оновлений кросовер Ford Puma отримав матричні фари та нову медіасистему. Крім того, машині розширили список електронних помічників.

Субкомпакт Ford Puma побудований на платформі Fiesta сьомого покоління і продається лише на трьох ринках: європейському, австралійському та південноафриканському. З оновленням він практично не змінився, проте сильно підтягнувся в технічному плані.

Для кросовера заявлені матричні фари з функцією «заглядання» в повороти, адаптивний круїз-контроль з центруванням у смузі руху, а також збільшеного розміру цифрова панель приладів та центральний сенсорний екран. Щоправда, мультимедіа тут ще SYNC 4, а не Digital Experience, як в Explorer.

У салоні також можна знайти іншу передню панель і нове кермо, але зовні рестайлінгову Puma видає хіба що малюнок ходових вогнів. Версії Titanium, ST-Line та ST-Line X відрізняються переднім бампером, решіткою радіатора та дизайном коліс. Палітра кузовних фарб включає шість відтінків, у тому числі новий зеленувато-сірий відтінок Cactus Grey.

Прості «Пуми» оснащені «турботрійкою» 1.0 EcoBoost Hybrid (125/155 к.с.), «механікою» або «роботом». У Puma ST двигун такий самий, але потужністю 170 к.с. і тільки в парі з Powershift. Раніше був ще 200-сильний варіант «на ручці», проте його в гамі більше немає.

До кінця року Ford обіцяє представити ще один різновид Puma – електричний Puma Gen-E. За чутками, кросовер буде побудований на спільній з веном E-Transit Courier платформі, а значить, отримає 136-сильний електромотор на передній осі.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.