Land Rover Defender перетворять на двомісний «спайдер»

Британці перетворять Land Rover Defender на двомісний «спайдер». Машина отримає ім’я Flying Huntsman 90 Spyder і буде оснащена м’яким дахом, що знімається.

Перетворенням займатиметься ательє Project Kahn. З найяскравіших робіт цієї фірми можна згадати довгоносий Land Rover Flying Huntsman 105 Longnose з «вісімкою» 6.2 LS3 під капотом, а також епатажний Racing Green Fintail на базі нового Range Rover.

Спайдери робитимуть з Land Rover Defender 90 на заводі в Ковентрі, де збирали Aston Martin One-77. Позашляховики отримають м’який дах, що знімається, і витончені задні обтічники, виготовлені вручну з алюмінієвого сплаву. Другого ряду сидінь не передбачено, тому багажник тут за обсягом такий самий, як у стандартного «Дефендера».

Перші екземпляри 90 Spyder покажуть у II кварталі 2024-го, обмеживши річний випуск вісьмома штуками. На одну машину в ательє піде приблизно шість місяців, зате клієнти зможуть замовити до неї ковані колеса з дизайном, розробленим за їхньою власною специфікацією.

А ви вже зараз маєте можливість придбати брендовану атрибутику Land Rover у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.