Mazda CX-60 PHEV вперше попалася фотошпигунам

Компанія Mazda готується до дебюту першого кросовера на новій задньоприводній платформі, який отримав назву CX-60 PHEV. Прототипи машини проходять випробування на дорогах Німеччини.

Один з прототипів змогли зняти фотошпигуни Motor1. Як можна побачити, машина має щільний камуфляж, тому деталі розгледіти не вдасться. Втім, дещо цікаве все ж помітно – це чотирипатрубкова вихлопна система. Однак це лише бутафорія, оскільки справжній вихлоп знаходиться праворуч.

Головне питання, яке породили фотографії – де знаходиться зарядний порт? У багатьох плагін-гібридів він розташований на передньому правому крилі, але його немає. Можна припустити, що його встановили на переднє ліве крило, або зовсім заховали в якомусь несподіваному місці, як це зробили на Mercedes-AMG SL PHEV.

До складу силової установки CX-60 PHEV увійде 2,5-літровий чотирициліндровий бензиновий двигун, разом з яким працюватиме електромотор. Сумарна потужність становитиме близько 300 к.с. Як запевняє виробник, автомобіль відповідає всім європейським екологічним нормам. Слідом за ним Mazda виведе на ринок й трирядний кросовер CX-80. Обидві моделі надійдуть у продаж протягом двох років. На американському ринку первістком на задньоприводній платформі стане гібридний CX-70. Від європейського CX-60 PHEV він відрізнятиметься лише збільшеними габаритами.

До 2025 року компанія має намір представити три нових електромобілі, які збудують на новій модульній платформі Skyactiv EV Scalable Architecture. Поки що в модельному ряді бренду є єдиний електромобіль – кросовер Mazda MX-30.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.