Mercedes-Benz A-Class пережив планове оновлення

Mercedes-Benz показав оновлений A- Class. Одночасно дебютували седани та хетчбек, звичайні, гібридні та «заряджені» версії, проте кількість варіантів та можливості персоналізації скоротилися.

Серйозні пертурбації у гамі A- Class не очевидні, адже зовні седани та хетчбек змінилися слабко. Найпростіше впізнати новинки по решітці радіатора, фарам з одиничний горизонтальними смужками денних ходових вогнів, видозміненим бамперам, ліхтарям з іншим малюнком і переглянутій палітрі колісних дисків.

Втім, базовий оновлений A-Class зовні визначити складніше, адже у такої машини залишилися галогенові фари та колеса з високим профілем. Зате мультимедійна система MBUX з 10,25-дюймовим екраном відтепер входить у базове оснащення, тачпада на центральному тунелі більше немає, а на зміну триспицевому керму прийшло п’ятиспицеве на кшталт «старших» легкових моделей.

Покупці багато оснащених A-Класів помітять нову систему розпізнавання водія по відбитку пальця, покращений голосовий помічник і графіку віртуальної панелі приладів, яка змінилася. Нововведення – оббивка зі спеціальної тканини з вторинної сировини та оздоблення інтер’єру темним вуглецевим волокном. При цьому можливості персоналізації звузилися: багато опцій тепер доступні лише у пакетах.

Найсильніше змінився плагін-гібрид Mercedes-Benz A 250 e: у таких машин на 10% збільшилася автономність без активації двигуна внутрішнього згоряння (до 82 кілометрів), а зарядний пристрій змінного струму тепер витримує потужність до 11 кВт. Пікова віддача системи та ж (218 к.с., 450 Нм), але окремо і турбомотор 1.3, й електродвигун стали трохи потужнішими.

Дизельні Mercedes-Benz A-Class відтепер не можна замовити з повним приводом, хоча гама та ж (A 180 d, A 200 d та A 220 d); у всіх бензинових моделей (A 180, A 200, A 220 4Matic, A 250 4Matic, AMG A 35 4Matic) з’явилася 48-вольтова «надбудова», яка додає 14 к.с. потужності під час прискорення. Виняток – топверсія Mercedes-AMG A 45 S, вона поки що залишається негібридною. Mercedes-AMG A 45 потужністю 387 к.с. з гами прибрали через непотрібність: відтепер «сорок п’яті» можуть бути тільки з літерою S.

Маркер оновлених хетчбеків і седанів з Аффальтербаха – логотип AMG над решіткою радіатора. Крім того, після рестайлінгу «заряджені» хетчбеки A 45 S можна замовити зі строкатими наклейками вздовж кузова та яскравими вставками з мікрофібри в салоні – вони входять до пакета Street Style Edition.

В Європі оновлений Mercedes-Benz A-Class з’являться у третьому кварталі. Немає сумнівів, що він подорожчає, адже відмова від «механіки» і найслабших двигунів не пройде безслідно.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.