Mercedes-Benz Actros L 1845. Що нового у 2023 році

Mercedes-Benz оновлює парк своїх вантажівок значно частіше, ніж можна сподіватись. Причому робить це без зайвого галасу. Вантажні машини Mercedes-Benz Actros серії L 1845 з’явилися у продажу в оновленому вигляді наприкінці 2022 року, тому можна робити деякі висновки про переваги покупки нового Актрос та нюанси обслуговування.

Переваги Mercedes-Benz Actros серії L 1845

Загалом L-серія вантажівок Мерседес вийшла на ринок, аби задовольнити попит приватних водіїв перевізників та невеличких автопарків. Ці вантажівки цінуються завдяки більш просторому та зручному салону, абсолютно пласкій підлозі кабіни та покращеній шумоізоляції спального відсіку. Це саме те, що потрібно далекобійникам, які ночують у дорозі.

Кабіні Actros L 1845 загалом вже біля десятка років, проте вона залишається найкомфортнішою та одною з найкращих на ринку вантажних автомобілів. Особливо покупців приваблює той факт, що є вибір конфігурації та оснащення. Наприклад, можна обрати Мерседес Актрос в одному з двох варіантів ширини, а крім того, пропонується безліч варіантів висоти, як зі спальним відсіком, так і у денному виконанні.

Найбільша та найкомфортніша кабіна — GigaSpace Actros. Її полюбили водії далекобійники за величезний внутрішній простір. Аби потрапити до салону достатньо подолати чотири сходинки, як водій опиняється на абсолютно пласкій підлозі, під якою ховається один з декількох двигунів. Найпотужніший з них — 15,6-літровий.

Техніка та оснащення Mercedes-Benz Actros L 1845

Кабіну обладнано камерами MirrorCam, які наробили багато галасу ще минулого року, коли вантажівка тільки з’явилася в Україні. Завдяки камерам та 15-дюймовим моніторам оглядовість стала набагато кращою, і поки що у цьому класі такому рішенню конкуренції немає.

Модель 1845 має двигун OM471 потужністю 449 к.с., зараз це вже друге покоління, але незабаром його замінять на нову оновлену версію. Це 12,8-літрова рядна шістка, що видає максимальну потужність при 1600 об/хв і крутний момент 2200 Нм при 1100 об/хв. OM471 потужністю 449 к.с. є, мабуть, найпопулярнішим двигуном Merc, але існує можливість замовити двигун потужністю 421, 476, 510 і 530 к.с.

При чому всі двигуни абсолютно притомно працює з системою автоматичного гальмування, якщо увімкнено круїз-контроль. Задня ведуча вісь розрахована на 13 000 кг, а передня — на 8000 кг. В цілому, це стандартний показник для тягачів такого класу.

Вантажівка оснащена системою Predictive Powertrain Control (PPC), яка сповільнює рух, якщо автомобіль попереду їде повільніше, а потім знову належним чином прискорюється, якщо обігнати машину, що їде попереду. Водії одностайно кажуть, що ця функція незамінна та дуже спрощує керування у потоці. Ця функція має можливість адаптуватись під стиль водіння та обирати мінімальну швидкість попереднього автомобіля, якого потрібно обігнати.

Загалом модель Actros L 1845 — цілком універсальна машина, яку можна використовувати як на магістральних далекобійних шляхах, так і на перевезенні на незначні відстані вантажу до 40 тонн.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.