Мережа партнерських СТО СК «Експрес Страхування» продовжує зростати

СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, активно розширює свою мережу партнерських станцій відновлювального ремонту автомобілів (СТО). Так, у червні 2024 року до нашої мережі приєдналося ще 5 нових партнерів, що надасть можливість нашим клієнтам та потерпілим обрати для відновлення автомобіля найближче до них СТО.

Нові партнери збільшили перелік діючих у наступних регіонах:

  • Волинська область
  • Житомирська область
  • Черкаська область
  • Чернівецька область
  • м. Київ

З початку року кількість СТО-партнерів зросла на 22 станції по всій території України, і станом на 1 липня 2024 року їх загальна кількість складає 81 СТО-партнера.

Розширення мережі дозволить надавати кращий сервіс для наших клієнтів у зручному для них місці. Співпраця зі станціями технічного обслуговування, які відповідають нашим високим стандартам, є важливим елементом стратегії Компанії й необхідною передумовою виконання зобов’язань відповідно до вимог нового Закону про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

«Ми розуміємо основну потребу клієнта – швидке відновлення авто. Тому, метою нашого страхового сервісу є злагоджена та швидка взаємодія між СК та мережею СТО. Розширення партнерської мережі дозволяє запропонувати нашим клієнтам повний цикл страхового сервісу в зручному для них місці, що забезпечує охоплення сервісом клієнтів з Автоцивілки, як того вимагає новий Закон про ОСЦПВ. Ми вітаємо нових партнерів і впевнені, що разом зможемо забезпечити найвищий рівень обслуговування,” – зазначила Генеральний директор СК «Експрес Страхування» Тетяна Щучьєва.

СК «Експрес Страхування» постійно працює над тим, щоб розширювати мережу партнерських СТО, забезпечуючи клієнтам доступ до надійного та професійного сервісу по всій Україні.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.