MG інтригує тизерами кросовера HS нового покоління

Британська марка MG показала декілька тизерних світлин нового покоління кросовера HS, який повноцінно має дебютувати 11 липня у Гудвуді.

Вже відомо, що MG HS стане близнюком китайського кросовера Roewe RX5. Його габаритна довжина дорівнює 4655 мм, ширина – 1890 мм, висота – 1664 мм (з урахуванням рейлінгів), а відстань між осями становить 2765 мм. Для порівняння, у нинішнього MG HS довжина дорівнює 4574 мм, а колісна база – 2720 мм.

Передбачається, що від найближчого родича новий MG HS відрізнятиметься завдяки іншому оформленню решітки радіатора, а також більш спортивних повітрозабірників, інтегрованих в нижню частину переднього бампера. Не виключено, що у фар такої форми буде унікальний світловий малюнок.

За попередніми даними, у лінійці MG HS наступного покоління будуть бензинові, гібридні та повністю електричні версії. Зазначимо, нинішній Roewe RX5 оснащується 1,5-літровою бензиновою «турбочетвіркою» 15FDE потужністю 188 к.с. (300 Нм), яка працює в парі з 7-ступеневим «роботом» з двома зчепленнями.

У плагін-гібридної версії Roewe eRX5 цей двигун працює в тандемі з електромотором, вбудованим між мотором і коробкою передач. Ще до складу цієї системи входить літій-залізо-фосфатна тягова батарея. Сукупна віддача дорівнює 245 к.с., а максимальний крутний момент – 570 Нм. Ще у «китайця» є гібридна версія D5X DMN, установка якого включає 150-сильний 1,5-літровий мотор (235 Нм) та електродвигун потужністю 197 к.с. (350 Нм).

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.