Мінівен Hyundai Staria став гібридом

Презентований у 2021 році мінівен Hyundai Staria ще занадто молодий для повноцінного рестайлінгу, але невелике оновлення моделі південнокорейський автовиробник все ж таки провів. Основні зміни торкнулися технічної складової та оснащення.

Ключовою новиною стала поява 245-сильної бензоелектричної версії. Модель оснащена 180-сильним бензиновим 1,6-літровим турбомотором у поєднанні з 75-сильним електромотором, вбудованим у 6-ступеневу автоматичну коробку передач. Ємність батареї не названа, але заявлено, що гібридна Staria стала одночасно і найпотужнішим, і економічним варіантом моделі.

Інші доробки включають змінений ключ від автомобіля, роз’єми USB-C в салоні, світлодіодні світильники в інтер’єрі, а також переналаштовані зсувні двері, які закриваються повільніше та супроводжують свою роботу попереджувальним сигналом.

Крім того, для Hyundai Staria доступні багатофункціональна вішалка на задніх дверях, столик-перегородка в багажнику, а вантажно-пасажирським версіям стали доступні складані крісла та висувна підлога вантажного відсіку, що витримує навантаження до 300 кілограмів.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.