Найпопулярніші моделі автомобілів CUPRA

Раніше до деяких автомобілів SEAT виробник додавав приставку «CUPRA». Як правило, вибір падав на найбільш потужні та спортивні модифікації. Однак сьогодні CUPRA – це новий і самостійний автомобільний бренд, який належить машинобудівної іспанської компанії SEAT.

Агресивні та спортивні автомобілі CUPRA здатні подарувати водіям по-справжньому незабутні відчуття від поїздки. Однією з найбільш примітних моделей є CUPRA Formentor 2021 року. Цей флагманський кросовер з характером позашляховика об’єднує в собі останні розробки та інноваційні технології бренду.

Новий CUPRA Formentor: технічні характеристики

Цей люксовий кросовер представлений двома версіями, кожна з яких має свої ходові характеристики:

  • Бензинові моделі оснащуються моторами потужністю 310 к.с. Вони можуть рухатися зі швидкістю до 250 км/год, а розгін з місця до 100 км/год займає 4,9 секунди. У змішаному циклі їзди бензинові версії споживають від 8,2 літра пального.
  • Дизельні автомобілі CUPRA Formentor мають двигуни на 150 к.с. і можуть прискорюватися до 203 км/год. Прискорення з місця до «сотні» займає у них 8,6 секунди. У комбінованому режимі водіння споживання пального на 100 кілометрів пробігу – від 5,7 літра.

Додаткові особливості CUPRA Formentor

Однією з особливостей, якою володіє новий CUPRA Formentor, є система CUPRA Connect:

  • Набір систем і функцій Safety & Service призначений для підвищення безпеки. Наприклад, за допомогою функції Emergency Call можна зробити екстрений виклик, якщо ви потрапите в дорожньо-транспортну пригоду. Більш того, можна оперативно записатися на відвідування сервісного центру, коли буде потрібно пройти планове техобслуговування або замінити зламану деталь. Це тільки деякі можливості, доступ до яких можна отримати в рамках Safety & Service.
  • За допомогою спеціальної програми можна швидко визначити місце розташування автомобіля, змінити температуру в салоні, замикати або відмикати машину, отримувати будь-яку додаткову інформацію про свій CUPRA Formentor і багато іншого. Причому все це – у віддаленому режимі.
  • Завдяки зв’язку з онлайн-сервісами, ви можете дізнаватися актуальну інформацію про ситуацію на дорозі та міняти маршрут в реальному часі, навіть не прибираючи руки в керма.

Дізнатися більше про Formentor 2021 року та інші моделі виробника можна на офіційному українському сайті CUPRA або у співробітників автосалонів бренду.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.