Новий гіперкар Bugatti буде гібридом з V16

Новий гіперкар Bugatti буде гібридом з двигуном V16. Французька марка підтвердила це офіційно, виклавши до мережі ролик, на якому можна почути звук нового агрегату.

Поки що Bugatti лише формально підтвердила торішні чутки, але без уточнення деталей. Наступник гіперкара Chiron справді отримає гібридну силову установку на базі двигуна V16, який, якщо вірити інсайдерам, спроєктований за участю Cosworth. Об’єм агрегату нібито становить 8,3 літра, а потужність – близько 1000 к.с. Ще 800 «конячок» забезпечать три електромотори, тому за комбінованою віддачею новинка наблизиться до прототипу Bolide, який на гоночному бензині мав розвивати 1850 к.с.

Також відомо, що майбутній гіперкар отримає «прозору панель приладів» і буде випущений у кількості 250 примірників. Для порівняння: «Широнів» було заплановано вдвічі більше, а дводверка Veyron розійшлася світом накладом 450 штук.

Прем’єра новинки запланована на весну 2024 року. Швидше за все, до цього моменту більша частина машин буде розпродана, хоча чекати на свої екземпляри покупцям доведеться довго. Річні обсяги Bugatti невеликі, тому зазвичай термін становить близько двох років.

До речі, нещодавно, у січні, Bugatti показала фотографії фінального Chiron. Йшлося про стандартну машину з двигуном W16 8.0 потужністю 1500 к.с. Якщо ж брати до уваги всі похідні моделі, то по-справжньому останнім було купе Profiléе – єдиний гіперкар у сучасній історії Bugatti з фіксованим спойлером. Дводверка була заснована на Chiron Pur Sport, тому фактично це той самий Chiron, але зі своєю специфікою.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.