Оголошено півфіналістів конкурсу «Автомобіль року в Америці»

Журі щорічної премії «Автомобіль року в Північній Америці» визначить найкращі машини у трьох категоріях: легковий автомобіль, кросовер/позашляховик та пікап. Цього року до півфіналу вийшли як традиційні автомобілі з ДВЗ, так і електромобілі.

За звання кращого легкового автомобіля Північної Америки змагатимуться BMW 5-Series та електричний i5, Chevrolet Corvette E-Ray, Ford Mustang, Honda Accord, Hyundai Ioniq 6, Subaru Impreza, а також три моделі Toyota: Crown, GR Corolla та Prius/ Prius Prime.

Список півфіналістів у категорії «Кращий SUV» виглядає наступним чином: Chevrolet Blazer та Equinox, Genesis GV70, Kia EV9 та Volvo EX30, Dodge Hornet, Honda Pilot, Hyundai Kona, Mazda CX-90 та Toyota Grand Highlander.

У популярному в США сегменті пікапів представлені Chevrolet Colorado, Chevrolet Silverado EV, Ford Ranger, Ford Super Duty та GMC Canyon.

Минулого року найкращим легковим автомобілем був визнаний Acura Integra, найкращим кросовером – електричний Kia EV6, а найкращим пікапом – батарейний Ford F-150 Lightning.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.