Peugeot випустила мільйон екземплярів кросовера 3008 на заводі в Сошо

Усього через п’ять років після запуску кросовера PEUGEOT 3008 другого покоління цей автомобіль відзначає важливе досягнення – випуск 1 млн. екземплярів, вироблених на заводі в місті Сошо (Франція). Співробітники підприємства зібралися навколо ювілейного автомобіля PEUGEOT 3008 Hybrid4, щоб відсвяткувати випуск мільйонного кросовера, який сьогодні заслужено став одним із бестселерів Бренду.

Кросовер PEUGEOT 3008 розпочав свою кар’єру з того, що завоював небувале визнання автомобільних експертів: сімдесят шість нагород по всьому світу, включаючи престижний титул «Автомобіль року 2017 в Європі». Слідом за визнанням експертів прийшла і любов покупців по всій земній кулі: сьогодні автомобіль виробляється на кількох заводах у різних країнах, а загальний обсяг випуску моделі перевищив 1 млн. екземплярів.

У Франції кросовер PEUGEOT 3008 є лідером свого сегменту з першого місяця виходу на ринок. На загальноєвропейському автомобільному ринку за підсумками 2021 року він посідає друге місце у сегменті кросоверів. Також модель PEUGEOT 3008 має сильні позиції в Південній Європі: перше місце за популярністю в Португалії, друге місце в Італії та Іспанії..

Близько 65% продажів кросовера PEUGEOT 3008 припадає на загальноєвропейський ринок. За межами Європи основними ринками збуту автомобіля PEUGEOT 3008 є Туреччина, Ізраїль, Японія, Єгипет. Понад 80% продажів припадає на версії з автоматичною коробкою передач, майже 38% автомобілів продаються в максимальних комплектаціях – ці цифри чудово ілюструють вірність обраної стратегії upmarket і престижність позиціонування бренду PEUGEOT на ринку..

Кросовер PEUGEOT 3008 пропонує найсучасніші технології допомоги водію, а також інноваційний салон PEUGEOT i-Cockpit® з високоякісним екраном у ролі панелі приладів і 10-дюймовим сенсорним HD-дисплеєм. Автомобіль являє собою ідеальне втілення ідеї «сила вибору»: традиційні двигуни внутрішнього згоряння або унікальний гібрид, що заряджається, привід на два або чотири колеса, безліч комплектацій і опцій. Незмінним залишається лише один пункт – задоволення від водіння у комбінації з високою ефективністю.

Кросовер PEUGEOT 3008 завоював визнання покупців у Європі та Україні завдяки своєму яскравому дизайну, відмінним ходовим якостям, широкому набору передових технологій, а також сучасному інтер’єру. Так, салон i-Cockpit® пропонує високотехнологічну та одночасно затишну атмосферу. Він дарує зовсім нове місце існування, в якому клієнти почуваються невимушено і комфортно. У результаті автомобіль PEUGEOT 3008 демонструє один із найвищих рівнів задоволення запитів клієнтів – як у Європі, так і в Україні..

В Україні PEUGEOT 3008 пропонується у 4х комплектаціях з трьома турбодизельними двигунами на 1,5 та 2 літри на 130, 150 та 180 кінських сил. А також доступна і топова гібридна версія PEUGEOT 3008 Hybrid4: сумарна потужність 300 к.с., повний привід, можливість руху тільки на електротязі!

Познайомтеся ближче з кросовером PEUGEOT 3008 і переконайтеся особисто у всьому сказаному вище – чекаємо на тест-драйві у найближчого дилера Бренду!

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.