Porsche показала інтер’єр електричного мінівена

Компанія Porsche поділилася зображеннями мінівена Vision Renndienst з електричною силовою установкою. У центрі уваги – асиметричний дизайн інтер’єру, безліч екранів і незвичайна посадкова формула, розрахована на шістьох осіб.

Водійське крісло знаходиться в центрі, а за кермом розташовується ансамбль з п’яти приладів. По боках передньої панелі рознесені ще два екрани, але вони не для водія, а для пасажирів, які сидять з боків. Втім, якщо працює автопілот, то центральне крісло можна розвернути в салон. Третій ряд сидінь – суцільний диван з «плавучими» підголівниками. Їх можна встановити так, щоб вони не заважали огляду водія, коли той дивиться в салонне дзеркало.

Одна бічна частина мінівена має велику площу скління, а інша – майже повністю закрита. За словами авторів проєкту, таке рішення з одного боку забезпечує необхідний огляд, а з іншого – створює відчуття захищеності. Також на зображеннях можна побачити сенсорні екрани на панелях по лівому борту, проте зовсім без традиційних органів управління та фізичних кнопок не обійшлося.

Сам Vision Renndienst компанія розробила ще два роки тому, але показала публіці тільки у 2020-му в рамках Porsche Unseen – акції, в ході якої були представлені секретні концепти. Однак тоді на мінівен можна було подивитися тільки зовні, при цьому борти були однаковими: нинішній варіант з’явився лише в ході роботи над інтер’єром. На жаль, в серію автомобіль не піде.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.