Porsche Taycan отримав карбоновий пакет

Porsche Taycan отримав карбоновий стайлінг-пакет від Vivid Racing. Незважаючи на невеликі зміни в екстер’єрі, це не тільки не порушує загальну композицію, а навіть доповнює її.

Деякі тюнінг-ательє періодично створюють вельми дивні стайлінг-пакети, які повністю руйнують зовнішній вигляд автівки. Найчастіше такі ательє намагаються привернути увагу за рахунок дуже химерних елементів. На превелике щастя, з Vivid Racing інша справа. Їх тюнінг-пакет доводить, що менше – значить краще. Він зберігає канонічний зовнішній вигляд Taycan, і лише злегка доповнює його.

При погляді на Taycan Vivid Racing створюється враження, ніби машина отримала аерокіт прямо з заводу. Робота над деталями для стайлінг-пакету почалася більше року тому, ще до того, як засновник Vivid Racing отримав свій власний Taycan. Тому 3D-сканування всіх кузовних панелей Taycan проводилося на демонстраційному зразку, який йому люб’язно надав дилерський центр в Арізоні. Після дослідницької роботи ентузіаст взявся друкувати нові компоненти на 3D-принтері.

У список пакета входять збільшена губа переднього бампера, бічні спідниці і задній дифузор. А самою помітною зміною можна назвати спойлер на кришці багажника. Причому цілком імовірно, що джерелом натхнення для цього антикрила став схожий елемент від компанії Zuffenhausen, яка пропонувала його для Porsche 911 Carrera RS 2.7 в 1972 році.

Цікаво, що покупець має можливість замовити як повний комплект, так і окремі деталі. Крім цього, також можна придбати нові 21- або 22-дюймові легкосплавні диски з декількома варіантами дизайну.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.