Range Rover Sport отримав темну версію Stealth Pack

У гамі Range Rover Sport з’явилася нова версія Stealth Pack, причому виглядає вона як пряма протилежність лімітованому Range Rover Sport Park City Edition.

У зовнішності стелс-позашляховика домінують темні відтінки. Наприклад, для кузова обрано темно-сірий відтінок Carpathian Grey під матовою захисною плівкою (пропонується вперше); для даху, шильдиків та вставок у бампері – глянсовий чорний Narvik Black. Чорними також будуть 23-дюймові колеса та частково салон.

Для його оббивки запропоновано перфоровану шкіру Windsor: чорну Ebony або білу Light Cloud. Обидва варіанти поєднуються з декоративними накладками з деревини темних сортів. Штатно Range Rover Sport Stealth Pack оснащений цифровою панеллю приладів Interactive Driver Display, мультимедіа з екраном діагоналлю 11,4 дюйма та 800-ватною аудіосистемою Meridian 3D Surround Sound з 19 колонками, частина з яких інтегрована в обшивку стелі.

Гамма силових агрегатів стандартна для Range Rover Sport. Вона включає дизельні та бензинові «шістки» Ingenium з 48-вольтовим стартер-генератором і 8-ступеневим «автоматом», а також гібридні системи з позначеннями P460e (460 к.с.) та P550e (550 к.с.). У Великобританії за Stealth Pack доведеться доплатити 11 235 фунтів стерлінгів.

Підпишіться на наш Telegram, Facebook та WhatsApp або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.