Rolls-Royce побудував ексклюзивний родстер Arcadia Droptail

Компанія Rolls-Royce представила особливий родстер Arcadia Droptail, побудований для клієнта з Сінгапуру. Автомобіль задуманий як еквівалент умиротворення, тому отримав мінімалістичний дизайн та стриманий, але розкішний декор.

Третій Rolls-Royce Droptail отримав ім’я Arcadia на честь міфічного «раю на Землі» з незайманою природою та особливим ритмом життя. Автомобіль відрізняється чистотою форми та стриманістю декору, причому сильний вплив на його вигляд справило захоплення замовника дизайном та архітектурою. Для пошуку натхнення спеціалістам відділення Bespoke довелося вивчити кращі зразки з різних регіонів, де клієнт зазвичай проводить час, — від вертикальних садів Сінгапуру до британської біоміметичної забудови.

Кузов Arcadia Droptail пофарбували в білий, але використовували не звичайну емаль, а з вкрапленнями частинок алюмінію та скла, що додали блиску при природному освітленні. Контрастом виступив колір Bespoke silver, який нанесли у тому числі на вуглепластикові елементи по нижньому периметру. Аналогії з історичними моделями Rolls-Royce провели за допомогою відполірованих до дзеркального блиску прутків решітки радіатора та 22-дюймових коліс. Ну, а салон прикрасили деревом.

Колірна схема інтер’єру білий/коричневий ідеально поєднується з масивними дерев’яними поверхнями. Їх роблять зі шпону Santos Straight Grain – деревини твердих сортів. Вона має гарну текстуру, але при обробці часто тріскається та сколюється. Для захисту шпону від агресивного середовища у Bespoke навіть розробили спеціальний лак. На відміну від покриття суперяхт, яке потрібно періодично оновлювати, він розрахований на весь термін служби автомобіля. Загальна кількість дерев’яних плашок у Droptail – 233. Одне тільки їх укладання займає 8000 годин.

А ще на машині встановлений годинник з найскладнішим в історії Rolls-Royce циферблатом. Його розробляли протягом двох років, а збирали п’ять місяців, оскільки стандарти якості у Rolls-Royce дещо вищі, ніж у годинникарів. Годинник отримав металеву пластину з візерунком гільоші зі 119 фасеток (клієнт вперше побачив Droptail у 2023 році, коли компанія святкувала 119-річчя), стрілки та годинникові мітки з частковим шліфуванням і покриті керамікою хвилинні маркери, з яких лазером знятий невеликий шар алюмінієвої основи. Знизу годинник прикрашений монограмою RR з нержавіючої сталі.

На початку роботи над Arcadia Droptail замовник вибрав специфікацію з лівим кермом, тому що хотів їздити на машині в різних локаціях. Це була одна з обов’язкових умов, тому команда розробників пішла назустріч і помістила цифрову копію автомобіля у спеціальне віртуальне середовище, відтворивши певні місця у всьому світі, щоб клієнт міг заздалегідь внести необхідні корективи.

Підпишіться на наш Telegram, Facebook та WhatsApp або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.