smart анонсував прем’єру електричного кросовера

Компанія smart анонсувала свій перший кросовер і поділилася ескізом нової моделі. Варто зазначити, що це лише концепт, презентацію якого проведуть восени в рамках автосалону IAA, який переїхав із Франкфурта у Мюнхен.

Перевести свої моделі на електротягу smart вирішив ще в 2018-му, а рік по тому Daimler перестав володіти брендом одноосібно – було створено спільне підприємство з Geely. Тоді ж стало відомо, що розвитком марки будуть займатися насамперед китайці. Вони взяли на себе витрати на проектування нових моделей, виробництво і їх просування, а за німцями залишився дизайн.

За попередніми даними, в основі кросовера лежить модульна платформа SEA (Sustainable Experience Architecture), розроблена Geely для електромобілів. Німецькі медіа вважають, що базовим варіантом стане SUV зі встановленим на задній осі електромотором, і що кросу нібито дістанеться батарея ємністю приблизно 70 кВт*год, з якою він зможе проїхати 500 км. Правда, цей показник розрахований за застарілим циклом NEDC.

Серійну версію кросовера мають представити в наступному році. Виробляти його будуть в Китаї, і вже звідти постачати в інші країни.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.