Smart показав концепт брутального кросовера

Марка smart розкрила зовнішність кросовера #5. Поки що це лише концепт, проте серійна версія моделі має з’явитися вже у другій половині 2024 року.

Довжина smart під номером 5, що віддалено нагадує Mercedes-Benz GLB, поки невідома, але новинка точно буде довшою за кроскупе #3, у якого від бампера до бампера приблизно 4,4 метра. Концепт отримав пластиковий захист по периметру, підніжки, інтегровану в передок лебідку та складні сходи для доступу на дах. Також у «п’ятірки» є «пунктирна» оптика та світлова подоба тросів-вітковідбійників.

Майбутню серійну версію в компанії описують як «найуніверсальніший smart всіх часів». У рух його приводитиме пара електродвигунів, привід буде тільки повним. Вже відома ємність 800-вольтової батареї — цілих 100 кВт-год, а поповнити її заряд з 10 до 80 відсотків можна буде за 15 хвилин. Повний заряд має забезпечити до 550 км автономного ходу за циклом WLTP, або понад 700 за китайською методикою CLTC.

У салоні майже всю передню панель віддано під екрани. Цифрова панель приладів стоїть окремо, а праворуч від неї розташований кластер з двома OLED-дисплеями — центральним і пасажирським. Кожен має діагональ 13 дюймів, а керує мультимедіа чіп AMD Ryzen Embedded V2000.

Крісла мають «режим невагомості», що дозволяє розслабитися, функції масажу та вентиляції, а також підставки для ніг. Серед «фішок» – переносна звукова колонка (кріпиться в спеціальну нішу під підлокітником між кріслами другого ряду), голосовий помічник на базі генеративного ШІ американської компанії Cerence та система автоматизованого управління Pilot Assist 3.0, роботу якої забезпечує лідар та обчислювальна платформа Nvidia Drive Orin.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.