Stellantis в Україні та ПУМБ починають співпрацю з фінансового лізингу

Українське представництво концерну Stellantis завжди прагне надати потенційним покупцям автомобілів найкращі умови. Причому як з точки широти модельного ряду доступних автомобілів, співвідношення вартості/комплектації, а також і з точки зору вигідних фінансових пропозицій, що інколи відіграють ключову роль для остаточного рішення клієнта. Сьогодні представництво Stellantis в Україні повідомляє про початок нового стратегічного партнерства з Банком ПУМБ: одним з найбільш відомих, потужних, надійних банків України.

Не лише вигідний лізинг, але й інші переваги

Великі, динамічні амбіційні компанії завжди знайдуть варіанти вигідного співробітництва. Особливо, коли робота разом може подарувати вигідні пропозиції для українців й, таким чином, збільшити кількість клієнтів. Цей підхід підтверджується початком нового співробітництва Stellantis Україна** та Банку ПУМБ, які разом реалізують нову лізингову програму фінансування для автомобілів ключових Брендів Stellantis, а саме PEUGEOT, CITROËN, OPEL, Jeep.

Лізинг від ПУМБ доступний на максимально вигідних умовах: ставка фінансування починається від 0,01% річних, мінімальний перший авансовий платіж складає 20% вартості автомобіля, термін фінансування може сягати від двох до п’яти років. Пропозиція вигідних фінансових умов від ПУМБ реалізується завдяки можливості операцій з власними коштами, адже Банк ПУМБ є одним з лідерів на ринку банківських послуг України й має суттєві ресурси.

Причому далі за сухими цифри ще є безліч інших переваг нової фінансової програми лізингу від ПУМБ. Наприклад, можливість обирати графік платежів: класичний або сезонний – останній буде вигідний аграріям та іншим компаніям, що працюють від сезону до сезону. Також необхідно відзначити розгалужену мережу відділень: понад 200 відділень ПУМБ по всій Україні, що обіцяє зручність для клієнтів в будь-якому куточку нашої країни. Крім того, клієнтів підтримує високопрофесійна команда співробітників Банку ПУМБ та єдина централізована система контролю всіх лізингових угод.

Приклади розрахунку

Пропозиція лізингу від ПУМБ діє на різні автомобілі, що пропонуються Stellantis Україна**: легкові або комерційні, позашляховики або фургони, різноманітні Бренди – PEUGEOT, CITROËN, OPEL, Jeep. Максимальна широта вибору дозволяє клієнту обрати саме той автомобіль, який йому подобається та потрібен для виконання поставлених задач. При цьому клієнт може розраховувати на всі вищезазначені переваги лізингу від ПУМБ, а також вигідні умови фінансування. Наприклад…

Динамічний фастбек Peugeot 408 буде ідеальним вибором для ТОП-менеджера компанії або власника невеликого приватного бізнесу. Автомобіль Peugeot 408 коштує від 1 260 900 гривень; при розрахунку лізингу від ПУМБ щомісячний платіж за автомобіль буде складати 20 643,00 гривень*.

Іншим прикладом може бути кросовер Opel Grandland: класичний впевнений дизайн, практичний та доволі просторий салон. Кросовер Opel Grandland коштує від 1 047 300 гривень; при розрахунку лізингу від ПУМБ щомісячний платіж за автомобіль буде складати 17 163 гривень*.

Звісно, лізинг пропонується й для комерційних автомобілів – наприклад, як Citroen Jumper: витривалий, надійний, міцний помічник для будь-якого бізнесу. Фургон Citroen Jumper коштує від 1 318 500 гривень; при розрахунку лізингу від ПУМБ щомісячний платіж за автомобіль буде складати 20 299 гривень*.

Нарешті, справжній флагман від Stellantis – великий позашляховик Jeep Grand Cherokee: комфортний та потужний, з розкішним преміальним салоном. Автомобіль Jeep Grand Cherokee коштує від 2 417 700 гривень; при розрахунку лізингу від ПУМБ щомісячний платіж за автомобіль буде складати 38 668 гривень*.

*Щомісячний платіж розрахований на наступних умовах: аванс – 50%, термін – 5 років. В платіж включені всі реєстраційні витрати, вартість та обслуговування GPS-обладнання, страхування КАСКО і ОСЦПВ з 0-вою франшизою.

Звертайтесь до офіційних дилерів Брендів PEUGEOT, CITROËN, OPEL, Jeep в Україні, обирайте бажану модель та отримуйте вигідне фінансування від ПУМБ вже зараз!

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.