Subaru закрила три заводи через нещасний випадок

Компанія Subaru вирішила призупинити виробництво на трьох заводах. Причиною стала 25-тонна форма, яка впала на одного з працівників.

За даними Automotive news, робітник самостійно керував краном за допомогою пульта дистанційного керування. Він переміщав важкі форми, одна з яких впала і притиснула його до іншої деталі. Розтин показав, що 60-річний чоловік, який працював на заводі Subaru 35 років, загинув від задухи.

На підприємстві в Ядзімі налагоджено виробництво Impreza, Outback, Crosstrek та Forester. Крім цього майданчика зупинилися ще два – головне підприємство, а також моторний завод в Оідзумі.

Пауза, якщо вона виявиться довгою, може завадити Subaru досягти мети збільшення обсягів виробництва в Японії. Свій рекорд компанія встановила далекого 2016 року: тоді заводи випустили 727 741 автомобіль. 2020-го випуск скоротився до 570 416 штук, 2021-го – до 475 141 одиниці. Однак за підсумками 2023 року виробництво знову пішло в гору, досягнувши позначки 608 327 автомобілів.

На початку лютого стало відомо, що найближчим часом Subaru завершить продажі спорткара BRZ в Європі. Разом з ним з ринку піде його «близнюк» Toyota GR86. Справа в нових правилах безпеки, для відповідності яким потрібно суттєво модернізувати конструкцію автомобілів. Робити цього японці не хочуть через слабку рентабельність спорткарів.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.