Suzuki Jimny прощається з Європою

Suzuki згортає продажі Jimny на європейському ринку, і до цієї події було випущено «прощальну» спецсерію таких машин. Новинка отримала назву Horizon.

«Прощальна» спецсерія була представлена ​​в Німеччині – там вона доступна лише в деяких дилерських центрах Suzuki за ціною від 32 340 євро. Особливості Horizon-версії – чорні решітка радіатора, захисні накладки на передньому бампері та порогах, а також чорні сталеві диски.

З 2020 року Suzuki Jimny продається в Європі як комерційний автомобіль, а не пасажирський, через жорсткі екологічні норми. При цьому позашляховик не лише змінив статус, а й втратив диван на другому ряду — у нього два передні крісла та додаткові 33 літри до об’єму багажника, що в цілому становить 830 літрів. Ще одна відмінність від пасажирського варіанту – сітчаста перегородка, що запобігає потраплянню вантажу з багажного відсіку в салон.

Модель представлена ​​на європейському ринку з «атмосферником» об’ємом 1,5 літра, який розвиває 102 к.с. та 130 Нм крутного моменту. Коробка передач – 5-ступенева «механіка».

Повернутися до Європи модель зможе тоді, коли Suzuki електрифікує її силову установку.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.