Suzuki Jimny стане гібридом

Щоб залишитись екологічно-вибагливому на європейському ринку, в минулому році Suzuki Jimny перетворився у комерційний фургон, але через декілька років він все ж повернеться в легкову категорію. Завдяки чому?

За даними австрійського журналу Motorprofis, в 2024 році Suzuki представить радикально оновлений Jimny з гібридною силовою установкою і повернеться до повноцінних продажу цього позашляховика в Європі. Технічних подробиць поки немає, але це точно буде не розеточний гібрид. Отже, радикально знизити рівень шкідливих викидів все одно не вдасться.

Гібридизація Jimny відбуватиметься разом з іншими моделями марки, і це дозволить значно зменшити вуглецевий слід по всьому парку. У наступному році дебютує гібридна Vitara, а в 2024-му з’явиться повністю нова Vitara, вже з plug-in гібридною силовою установкою. Також у 2022 році гібридна версія разом з оновленим дизайном з’явиться у кросовера S-Cross (в Україні відомий як SX4). У 2023 року Suzuki представить повністю електричний кросовер А-класу, у 2024-му – ще один електричний SUV.

Варто зазначити, що вже зараз в європейська лінійка Suzuki має plug-in гібридний кросовер Across і компактний гібридний універсал Swace, але обидва – це так званий бейдж-інжиніринг , тобто відповідно Toyota RAV4 і Corolla з емблемою Suzuki.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.