Suzuki представила п’ятидверну версію Jimny

Компанія Suzuki нарешті представила п’ятидверний Jimny. Рамний позашляховик продаватимуть поки що лише в Індії, Африці та Латинській Америці.

П’ятидверний Jimny запропонують з «атмосферником» 1.5, що видає 105 к.с. потужності та 134 Нм крутного моменту й з двома коробками передач на вибір: 5-ступеневою механічною або 4-ступеневою автоматичною.

За розмірами Jimny 5-Door помітно відрізняється від базового варіанта з трьома дверима. Так, колісна база новинки на 340 міліметрів більша, а довжина трохи не дотягує до чотирьох метрів. Для порівняння: японський Jimny від носа до корми налічує 3395 мм, світовий позашляховик – 3550-3645 мм залежно від виконання.

Для індійського Jimny заявлені мультимедіа з 9-дюймовим дисплеєм, бездротові Android Auto та Apple CarPlay, а також аудіосистема Arkamys. За безпеку пасажирів відповідають шість подушок безпеки та система стабілізації, плюс у п’ятидверного позашляховика є помічник при спуску. Привід – повний з режимами 2WD-high, 4WD-high і 4WD-low.

Продажі п’ятидверки в Індії стартують у травні цього року. Потім машини почнуть постачати до інших країн. А ви вже зараз маєте можливість придбати брендовані аксесуари Suzuki у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.