Suzuki зробила особливу версію Jimny

Компанія Suzuki показала особливу версію позашляховика Jimny 4Sport Limited Edition. Усього буде зроблено 100 примірників Jimny в цьому виконанні.

Зовні спецверсію Suzuki Jimny найпростіше впізнати за блакитними наліпками на дверях, яскравими буксирними вухами, шинами Pirelli M/T, чорними трубчастими підсилювачами під порогами, шноркелем і багажником на даху. Стверджується, що глибина броду, який можна подолати, зросла до 600 міліметрів, а ось кути в’їзду та з’їзду через нові сталеві елементи знизилися до 31 і 40 градусів відповідно.

Передні крісла Suzuki Jimny можуть складатися, утворюючи умовно рівну поверхню, що стане у пригоді на природі. У модифікації 4Sport салон принципово не змінився, але про винятковість позашляховика нагадають блакитні акценти – яскраве прострочення, пластикова основа селектора «автомата», окантовка повітроводів та вишивки на спинках крісел.

Техніка стандартна: Suzuki Jimny 4Sport отримав атмосферний бензиновий двигун об’ємом 1,5 літра потужністю 108 к.с. і крутним моментом у 138 Нм. Тяга передається через 4-ступеневий «автомат», є повний привід та знижувальна передача.

За межами Бразилії новинку продавати навряд чи стануть, хоча схожа спецверсія може з’явитися у п’ятидверного Jimny, дебют якого має відбутися дуже скоро.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.