У Раді готують ще один штраф для водіїв

У Верховні Раді запропонували встановити адміністративну відповідальність за дрифт на дорогах загального користування. Відповідний законопроєкт № 9642 зареєстрований у ВР.

Зокрема, йдеться про штраф у розмірі 8 500 грн. У разі повторного вчинення дрифту протягом року передбачається збільшення штрафу до 17 тис. грн та позбавлення права керування транспортними засобами на строк від 6 місяців до року.

Зміни передбачають:

  • умисне здійснення водієм керованого заносу (так званого дрифту) всупереч ПДР тягне за собою накладення штрафу в розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
  • повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 1 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Крім того, особа позбавляється права керування транспортними засобами на строк від 6 місяців до року.

Зазначимо, що під умисним керованим заносом йдеться про навмисне виконання маневрів водія, що призводять до заносу осі транспортного засобу під час швидкісного повороту.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

ДЖЕРЕЛОТСН