Електричний кросовер Dongfeng EX1 PRO вже в Україні

На українському ринку з’явився новий електричний кросовер – Dongfeng EX1 PRO. Що це за модель та де на неї можна подивитися?

Все більше українців цікавляться електромобілями, і з радістю б пересіли на «батарейну» машину, але ще нещодавно не кожен міг собі дозволити купити вживаний або новий електромобіль, а деяких просто лякала новизна. Завдяки Китаю, вибір недорогих електромобілів значно розширився, але навіть найпрогресивніші водії сумніваються в покупці китайського електромобіля, тому що це не та річ, яку хочеться купувати «за картинкою» без фактичного тест-драйву.

Всі знають, що Китай давно охопив весь спектр автовиробництва, але лише одиниці з автогігантів Піднебесної мали офіційних дистриб’юторів в Україні, тобто зазвичай купівлею і продажем б/в і нових китайських електромобілів займалися перекупники, які брали 100% передоплату, а потім впродовж двох-трьох місяців доставляли такий «очікуваний» автомобіль.

Нарешті китайці порадували шанувальників економних електромобілів своєю появою. На сьогодні вже точно відомо, що одна з найбільших китайських автокомпаній Dongfeng має ексклюзивного дистриб’ютора на території України – компанію A1 CARS. Ба більше, одна з моделей, яка складе гідну конкуренцію наявним електромобілям, вже у Києві!

Стильний та економний кросовер Dongfeng EX1 PRO створений на базі Renault City K-ZE, а той, своєю чергою, є електричною версією Renault Kwid, що виробляється з 2019 року спільним підприємством Dongfeng, Renault та Nissan. Максимальна потужність двигуна Dongfeng EX1 PRO становить 33 кВт., ємність літій-іонної батареї – 27,17 кВт. Цей автомобіль також підтримує режим швидкого заряджання, тому про час заряджання можна не турбуватися.

Нарешті шанувальникам електромобілів в Україні можна приїхати в автосалон офіційного ексклюзивного дилера Dongfeng, компанії A1 CARS, для того, щоб ближче роздивитися китайське авто та записатися на тест-драйв.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.