Окупанти примушують мешканців півдня України міняти автомобільні номери

На окупованих частинах Херсонської та Запорізької областей видають російські автомобільні номери тим, хто зрадив Україну й прийняв громадянство РФ. А справжнім патріотам окупанти “пропонують” так звані ”тимчасові реєстраційні знаки”.

“У Херсоні почали надавати послуги з реєстрації транспорту та заміни посвідчень водія, автомобілісти зможуть отримати документи та номери російського зразка. Державні послуги насамперед надаватимуться громадянам російської федерації, які вже отримали паспорти… громадянам РФ видаватимуться номери російського зразка з кодом регіону 184” – повідомляють російські засоби масової пропаганди.

Так звана “перереєстрація” транспорту відбувається нібито за спрощеною схемою: для отримання нових номерів та документів проходити техогляд не потрібно. Для заміни посвідчення водія необхідно надати паспорт громадянина РФ, а за його відсутності — підтвердження навчання в автошколі.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.

ДЖЕРЕЛОТопЖыр