В Україну везуть кросовер Honda ZR-V

Кросовер Honda ZR-V поки невідомий українцям, але це лише поки, адже він вже прямує до нашої країни й незабаром з’явиться в салонах дилерів японської марки.

На офіційному сайті Honda в Україні поки немає жодної інформації щодо нової моделі, але деякі з місцевих дилерів вже почали проявляти активність і додали ZR-V до свого асортименту. Згідно з першою інформацією, вартість гібридного паркетника у нас буде стартувати з 1 799 900 гривень за базову комплектацію, а самих виконань може бути декілька.

Як і в інших країнах Європи, у нас новий кросовер буде представлено з 184-сильною гібридною силовою установкою, основаною на дволітровому бензиновому “атмосфернику”. Єдиною коробкою передач, заявленою для цього паркетника став  варіатор, який буде об’єднувати тягу з усіх двигунів і передавати її на передні колеса.

Основною перевагою нового паркетника має стати невелике споживання пального на рівні 4,6 л/100 км. Проте, з ціною у майже 1,8 млн грн конкурентів у Honda буде вистачати. З найочевидніших прикладів можна навести гібридні Nissan X-Trail та Hyundai Tucson, а ті кого влаштує економічний дизельний двигун можуть придивитись до Volkswagen Tiguan або Skoda Kodiaq.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.

ДЖЕРЕЛОAUTO.RIA.com