В Україні дебютував Jeep Compass

В Україні дебютувало друге покоління кросовера Jeep Compass. Автомобіль запропонують з гібридною силовою установкою 1.5L MHEV 130, 7-ступеневим «роботом» та переднім приводом.

Основою гібридної системи e-Hybrid виступає турбодвигун об’ємом 1,5 літра, що має потужність 130 к.с. та крутний момент 240 Нм. Йому допомагає електродвигун потужністю 15 кВт (або 20 к.с.) з крутним моментом 55 Нм та системою живлення 48V з можливістю рекуперації енергії під час сповільнень/гальмувань автомобіля.

Головна відмінність гібридної системи автомобіля Jeep Compass від інших MHEV-гібридів полягає у можливості короткочасного руху виключно на електроприводі: наприклад, повільне посування вперед в заторах або паркування лише за допомогою електродвигуна. Це дає змогу виключити роботу традиційного двигуна внутрішнього згорання в найбільш несприятливих для нього умовах. Що відповідно позначається на покращені економії пального – лише 5,6-6 л на 100 км (змішаний цикл WLTP).

Кросовер Jeep Compass буде запропонований українським покупцям в комплектації Limited, де є система розпізнавання дорожніх знаків та система екстреного гальмування, адаптивний круїз-контроль, активна система утримання смуги руху, двозонний клімат-контроль, камера заднього огляду, безключовий доступ, бездротова зарядка, фари EcoLED, підігрів керма та передніх сидінь. Як опції запропонують камери кругового огляду, моніторинг «сліпих зон», систему допомоги при паркуванні.

Вартість Jeep Compass в Україні складатиме щонайменше 1 237 700 грн.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.