В Україні офіційно продаватимуть автомобілі Changan

Автомобілі китайської марки Changan офіційно продаватимуться в Україні. Відкриття перших автосалонів заплановано на осінь. Що запропонують?

По-перше, варто відзначити, що дистрибуцією автомобілів Changan займатиметься компанія «Субару Україна». Так-так, імпортер Subaru вирішив розширити свою присутність на ринку й навіть перейменував себе на «Соджітз Авто Україна». Sojitz – це багатопрофільна японська корпорація, одним з напрямків діяльності якої є імпорт та дистрибуція автомобілів. Саме вона й була засновником «Субару Україна».

Отже, можна очікувати, що Subaru поділиться салонами з Changan, адже наразі японська марка представлена в Україні всього трьома моделями – Crosstrek, Outback та Forester, тобто місця для «китайців» має вистачити. Та й навряд чи Changan матиме у нас широкий модельний ряд.

Які саме моделі продаватимуть, поки невідомо, але точно запропонують кросовери с бензиновими турбодвигунами, автоматичними коробками передач та повним приводом. Як тільки з’явиться додаткова інформація, ми її обов’язково повідомимо.

Нагадаємо, що Changan – це один з найбільших китайських автовиробників. Компанія належить державі й поступається за обсягами виробництва (а це мільйони автомобілів на рік) хіба що таким гігантам як SAIC, FAW та Dongfeng. Крім того, Changan має в Китаї спільні підприємства з Ford та Mazda.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.