В Україні презентували концепцію бронемашини Inguar

Українська компанія Inguar презентувала концепції броньованих машин для широкого спектра завдань. Втім, конкретні характеристики нової бронемашини поки що не оприлюднюють.

На ілюстраціях броньована машина має дистанційно керований бойовий модуль з кулеметом ДШК. Машина для захисту має 6 гранатометних систем для димових гранат, які дозволяють замаскувати позицію. На машину пропонують встановити бойовий модуль з гарматою 30 мм та модуль з двома протитанковими комплексами “Амулет” від підприємства “Луч”. Протитанковий ракетний комплекс “Амулет” використовує керовані ракети типу РК-2С (тандемно-кумулятивні) та РК-2ОФ (уламково-фугасні) аналогічні ПТРК “Стугна”.

Компанія показала й інші концепції з колісною формулою 6х6, які мають реактивні пускові установки калібру 122 мм та пускові для ракет “Brimstone”. Представлена пускова установка “Brimstone” на базі бронемашини від Inguar дозволяє застосовувати 4 ракети. Також компанія демонструє комплекс розмінування для цих машин, катапульту для запусків безпілотників з даху машини та комплекс радіоелектронної протидії.

У 2020 році компанія Inguar вже презентувала свої концепції машин для військових, але далі ілюстрації проєкт не розвинувся. Тоді Збройним силам пропонувалася легка тактична бойова машина, яка мала мати відносно низьку вартість та широкий діапазон застосування.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

ДЖЕРЕЛОМілітарний