В Україні продаватимуть електричний мінівен Peugeot e-Rifter

Peugeot запускає в Україні продажі електричного мінівена e-Rifter. Вже відомі специфікації для нашого ринку та ціни у гривнях.

Мінівен Peugeot Rifter чудово відомий в Європі та Україні. Його цінують всюди за надзвичайний внутрішній простір та зручний салон з широкими можливостями трансформації. Крім того, автомобіль вирізняється сучасним оснащенням та чудовими вантажними можливостями – він може бути не тільки перевізником для всієї сім’ї, але й помічником сімейного бізнесу.

Завдяки електродвигуну потужністю 100 кВт (136 к.с.) з крутним моментом 260 Нм, e-Rifter може одночасно запропонувати м’які реакції на натискання педалі акселератора та жваве прискорення. Загалом електричний мінівен може подолати відстань до 240-285 км (в залежності від зовнішніх умов та стилю керування) на одному повному заряді акумулятора ємністю 50 кВт-год.

Для зарядки акумулятора можна використовувати джерела 3-фазного змінного струму – так, підтримується максимальна потужність до 11 кВт завдяки вбудованому зарядному пристрою. Крім того, електромобіль e-Rifter можна заряджати від джерел постійного струму – тоді потужність може сягати 100 кВт, а для поповнення акумулятора від 10% до 80% вистачить 30 хвилин.

Peugeot e-Rifter пропонується в Україні з двома типами кузова – стандартний L1 або збільшений L2. Версія L1 має загальну довжину 4,4 метра та пропонує 5-місний салон і багажник з корисним об’ємом від 983 літри. Версія L2 має кузов довжиною 4,75 метра та 5-місний або навіть 7-місний салон (опція). При цьому, якщо прибрати задні пасажирські сидіння та використовувати весь простір «під стелю», e-Rifter L2 може запропонувати до 4000 літрів корисного об’єму.

Також зазначимо, що модель на ринку України пропонується в єдиній, проте максимальній комплектації, яку, до того ж можна доповнити ще й опціями. Вартість Peugeot e-Rifter в Україні  – від 1 306 200 грн за коротку версію та від 1 362 700 грн за подовжений варіант.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.