В Україні продаватимуть новий Peugeot 408. Що про нього відомо?

Новий фастбек Peugeot 408 готується до українського дебюту в Україну. Які двигуни будуть доступні, що з оснащенням – дізнайтесь прямо зараз.

Новий Peugeot 408 побудований на платформі EMP2 (Efficient Modular Platform 2), яка дозволяє створювати автомобілі з різними типами силових установок в межах однієї моделі. Новинка має колісну базу 2787 мм, загальна довжина становить 4,69 м, а ширина – 1,86 м. Об’єм багажного відсіку в стандартному варіанті становить 536 літрів. При складеному задньому дивані об’єм збільшується до 1611 літрів.

В Україну Peugeot 408 приїде з бензиновим двигуном 1.6 PureTech, який має потужність 215 к.с. В парі з ним працюватиме 8-ступенева автоматична коробка передач Aisin. Завдяки такому поєднанню 408-й здатен показати прискорення з місця до 100 км/год за 7,9 секунди, а максимальна швидкість сягає 220 км/год. При цьому, витрата пального залишається на рівні 7 л/100 км в змішаному циклі.

Що стосується оснащення, тут можна розрахзовувати на фірмовий i-Cockpit з двома екранами )на панелі приладів та мультимеддійної системи), безліч можливостей для інтеграції зі смартфонами, а також повний пакет систем безпеки та допомоги водію.

Більше про комплектації дізнаємось, коли імпортер сформує ціни на новий Peugeot 408 для України. Їх обіцяють оголосити найближчим часом.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.