В Україну привезли рідкісний пікап Peugeot

В останні місяці в Україну завезли велику кількість різноманітних пікапів, дуже затребуваних серед військових. Трапляються серед них й майже ексклюзивні для нашого ринку моделі. Наприклад, Peugeot Pick Up, який одночасно нагадує як старі моделі Nissan, так і китайські автомобілі.

Ця модель з’явилася навесні 2017 року виключно для азіатського та африканського ринків. Вона створена в рамках партнерства PSA з китайським Dongfeng, а тому не дивно, що в її основі лежить пікап Dongfeng Rich, який свого часу став клоном Nissan NP300. Спочатку Peugeot Pick Up вироблявся в Китаї, а з 2018 року його випуск перенесли на завод SAFIM в Туніс. У 2021 році на зміну цій моделі прийшов Peugeot Landtrek.

Peugeot Pick Up має довжину 5080 мм і колісну базу у 3050 мм. Кабіна тільки подвійна. Можливі варіанти з заднім або повним приводом. Версія 4х4 має роздавальну коробку. Дорожній просвіт в обох випадках дорівнює 210 мм. Вантажність моделі становить 815 кг. Пікап комплектується 2,5-літровим турбодизелем потужністю 115 к.с. (280 Нм). Коробка передач – механічна, 5-ступенева. Максимальна швидкість – 150 км/год.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

ДЖЕРЕЛОАвтоцентр