Volvo презентувала автобус-плацкарт зі спальними місцями в салоні

В Індії презентували новий Volvo 9600 – туристичний автобус нового типу, у якому пасажири подорожують не сидячи, а лежачи.

Салон Volvo 9600 — його головна особливість, адже він більше нагадує плацкартний вагон поїзда. Замість сидінь там встановлені двоярусні полиці. З одного боку обладнані двоспальні місця, а з іншого — односпальні. Також кілька полиць розмістили в хвості салону під дахом (через це він трохи опуклий ззаду).

Пасажири можуть відгородитися шторками, також до послуг — лампи та вентиляційні дефлектори. Звісно, автобус Volvo отримав кондиціонер.

Новий Volvo 9600 пропонують у двох версіях — 13,5-метрову двовісну та 15-метрову тривісну. У першому випадку передбачено 36 спальних місць, у другому — 40. Можна замовити у шведської компанії й модифікації зі звичними кріслами: у цьому випадку місткість становитиме 47 і 55 пасажирів відповідно.

Візуально спальні автобуси відрізняються подвійними вікнами — їх розділили для пасажирів верхніх і нижніх полиць. Volvo 9600 оснащують 7,7-літровим 350-сильним турбодизелм і 12-ступінчастою роботизованою КПП, також передбачені ESP та противідкатна система.

Підпишіться на наш Telegram, Facebook та WhatsApp або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

ДЖЕРЕЛОФокус