Aston Martin розпочав випробування «зарядженого» DBX

Фотошпигуни помітили на дорозі незвичайний прототип кросовера Aston Martin DBX. Він вбраний у знайомий червоно-чорний камуфляж, в якому модель обкатував до прем’єри, але має пару помітних відмінностей від серійного автомобіля.

У тестової машини інший передній бампер зі збільшеними повітрозабірниками, а також чотири патрубки випускної системи замість стандартних двох. Обидві «знахідки» наводить на думку, що Aston Martin працює над «зарядженою» модифікацією кросовера, яка, імовірно, буде називатися DBX S.

Подейкують, що під капот такого автомобіля може потрапити V12, хлча творці моделі, креативний директор Марек Райхман і головний інженер Метт Беккер, ще влітку минулого року стверджували, що DBX не отримає 12-циліндровий двигун. Тому більш ймовірно, що S-версії дістанеться форсована «турбовісімка». Зараз це єдиний доступний для моделі мотор, він видає 550 к.с. потужності та 700 Нм крутного моменту і дозволяє набрати першу «сотню» за 4,5 секунди.

Про плани на «гарячий» Aston Martin DBX нещодавно говорив гендиректор бренду Тобіас Моерс. Перш за все (у 2022 році) має з’явитися помірно-гібридна модифікація, а у 2023 році лінійку поповнить повноцінний «розеточник». Окрім розширення асортименту силових установок, компанія розглядає можливість додавання нових варіантів кузова DBX, в тому числі – з «більш агресивним стилем».

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.