Автопробіг власників McLaren закінчився аварією на мільйон доларів

Велика ДТП сталася в Малайзії під час автопробігу на McLaren. В аварії розбили одразу три суперкари загальною вартістю близько мільйона доларів.

Власники McLaren із Сінгапуру вирішили влаштувати пробіг до сусідньої Малайзії. Машини рухалися колоною звивистою гірською дорогою поблизу міста Клуанг. Один з McLaren раптово втратив керованість і влетів у суперкар, який їхав попереду, а той, своєю чергою, врізався в ще одне авто.

На щастя, у ДТП ніхто не постраждав — усі водії та пасажири змогли самостійно вибратися з автомобілів. А ось суперкари серйозно пошкоджені і потребують ремонту. Він буде недешевим, адже кузовні панелі у них карбонові.

В аварії пошкоджено новітній гібридний суперкар McLaren Artura за $230 000, а також 720-сильне купе McLaren 720S вартістю близько півмільйона доларів і McLaren 570S приблизно за $200 000. Розслідуванням причин ДТП займається малазійська поліція.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.

ДЖЕРЕЛОФокус