Chevrolet Tahoe та Suburban оновилися та стали потужнішими

Chevrolet Tahoe та Suburban оновилися. Зміни в дизайні екстер’єру обох моделей мінімальні, проте інтер’єр став набагато сучаснішим. Крім того, дизельні модифікації позашляховиків стали потужнішими.

Зовнішні зміни Tahoe та Suburban зводяться до нової головної оптики, інших бамперів, оновленого дизайну решітки радіатора та патрубків вихлопної системи, а за доплату стали доступні 24-дюймові колісні диски.

Салон тим часом ґрунтовно переробили та осучаснили, позбавившись надлишку фізичних кнопок для екранів. На центральному тунелі з’явилася бездротова зарядка для смартфона, важіль коробки передач «переїхав» на рульову колонку та був переглянутий дизайн керма. З незвичайних опцій можна відзначити датчик руху в салоні та можливість вивести зображення з камери кругового огляду на екран смартфона.

Опціонально для позашляховиків стала доступна пневмопідвіска Air Ride з можливістю регулювання дорожнього просвіту та електроннокеровані амортизатори Magnetic Ride Control. А з 2025 року Tahoe та Suburban почнуть оснащувати просунутим автопілотом SuperCruise.

Гамма бензинових двигунів, яка включає V8 об’ємом 5,3 та 6,2 літра потужністю 360 та 426 «конячок» відповідно, залишилося недоторканою. А ось трилітровий дизель форсували з 281 до 309 к.с. Як і раніше, він працює у тандемі з 10-ступеневою автоматичною коробкою передач.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.