Донька Chery виводить на ринок кросовер Jetour X90 Plus

Кросовер Jetour X90 Plus був вперше показаний в рамках квітневого Шанхайського автосалону, тепер донька Chery готова розпочати його продажі в Китаї. В Україні бренд Jetour теж представлений, тому можна розраховувати, що через деякий час ця модель може з’явитися й на нашому ринку.

Особливості вигляду Jetour X90 Plus – величезна радіаторна решітка з горизонтальними плашками та збудовані вертикально світлодіодні секції ходових вогнів. Довжина кросовера дорівнює 4858 мм, колісна база – 2850 мм, ширина та висота – 1925 і 1780 мм відповідно. Головна «фішка» всередині – велике табло, тобто заховані під одним склом віртуальна панель приладів та екран мультимедійної системи. Передбачається, що X90 Plus запропонують у виконанні з п’ятьма та сімома місцями.

У документах Мінпрому КНР для кросовера заявлено три бензинові мотори, всі вони від материнської Chery «турбочетвірки» 1.5 TCI (156 к.с.), 1.6 TGDI (197 к.с.), а також 2.0 потужністю 254 к.с. Коробки передач сертифікаційний орган не вказує. Швидше за все це 6-ступенева «механіка», 6DCT або 7DCT (в залежності від двигуна). Повного приводу не буде, тільки передній.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.